Bolu İl Kütüphanesi
 
BAĞLANTILARBOLU İL HALK KÜTÜPHANESİNDE İMZA VE SÖYLEŞİ

 

Yazar Ayşe Gülten KIRICI 51.Kütüphane Haftasında imza günü düzenledi.

DEĞERLİ  DOSTLARIM,
51. Kütüphane Haftası’nda, hafta boyunca BOLU İL HALK KÜTÜPHANESİ onur konuğuydum. Dört- bine yakın öğrenciyle söyleşi yapma fırsatı bulup. beş yüzden fazla kitabımı okuyucusuyla buluşturduk. Kütüphanenin önemini anlatmaya çalıştık. İçi dolu dolu bir etkinlik gerçekleştirdik. Bu süre içinde beni ağırlayıp, bir an bile yalnız bırakmayan, başta BOLU İL HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ SAYIN CEMİL ŞAHİNER BEY, kütüphane çocuk bölümü şefi NURHAN GÜLER, kütüphane memurları EMİNE YERLİKAYA, SELAHATTİN SAĞLAMÖZ, OKAN ÜNAL, ALPARSLAN ŞAHİN, AHMET BOLLUK, TÜRKAN YILMAZ, SABRİ ÇAKIR ve personel HACER MEYER’e çok teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.
51. Kütüphane Haftası açılışında bizleri yalnız bırakmayan Sayın BOLU VALİMİZ AYDIN BARUŞ, BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCIMIZ Sayın EMİNE DAVARCIOĞLU, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCIMIZ Sayın İDRİS KELEŞ, İL KÜLTÜR VE TURİZM ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ Sayın NERİMAN GÜNER ile yakın EŞ, DOST, ARKADAŞLARIM ve katılımcılara çok teşekkür eder, saygılar sunarım.
Ayrıca bu etkinlik çerçevesinde, fotoğraf, gazete yazıları ve candan arkadaşlığıyla beni destekleyip yanımdan ayrılmayan değerli hemşerim ressam FATMA MARMARA ve eşi YÜKSEL BEY’e,
Yine etkinliğimizin başından sonuna kadar her an yanı başımızda olup, etkinliğimize en büyük desteği vererek; öğrencilerini kütüphaneye getirip, hem de bizi okullarında ağırlayan ve ayrıca fotoğraf ve haberleriyle etkinliğin sizlere ulaşmasını sağlayan ATATÜRK İLKOKULU MÜDÜRÜ VE KÖŞE YAZARI Sayın FUAT BAYRAMOĞLU’na çok teşekkür eder, sevgi, saygı ve selamlarımı iletirim.
Kütüphane ve onur konuğu yazarına ilgi göstererek bu fırsatı kaçırmayan ve okullarında söyleşi isteklerinde bulunan ALIÇÖREN ORTA OKUL MÜDÜRÜ CEMİL AYDIN’a, İNKILAP OKULU MÜDÜRÜ ADİL ÖZMEN’e, ABANT İLKOKULU MÜDÜRÜ MEHMET YAZKAN’a, ATATÜRK İLKOKULU MÜDÜRÜ FUAT BAYRAMOĞLU’na çok teşekkür eder, saygılar sunarım.
Bolu İl Halk Kütüphanesi’ne öğrenci ve velilerini getirerek, onları kütüphane ve konuk yazarıyla tanıştıran ve kitap imzalattıran İZZET BAYSAL ANAOKULU, PAPATYA AKTAŞ ANA OKULLARI, MİLLİ EGEMENLİK ANAOKULU, BEHİYE BAYSAL ANAOKULU, YUNUS EMRE OKULU ANA SINIFI VE DAHA PEK ÇOK OKUL ÖĞRETMENLERİ ve ÖĞRENCİLERİNE katılımlarından dolayı çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Ayşe Gülten KIRICI

               Detaylı haber için burayı TIKLAYIN 


    
  
 
HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 
Facebook 

Mesai Gün ve Saatleri
 
 
 
 Pazartesi - Cuma: 09:00-22:00 Cumartesi: 09:00-17:00 
(Pazar Günü Kapalıdır)
 İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 1889 kez gösterilmiştir.